Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Mis on B Secure?

B Secure on Bondora laenuvõtjatele mõeldud lisateenus, mis aitab ootamatusteks valmis olla. Kui B Secure on aktiveeritud, saad valida ise endale sobiva maksekuupäeva, muuta laenu tähtaega või võtta isegi maksepuhkust! Sõltumata Sinu aktiivsete laenude hulgast saad B Secure teenusega kõik need lisamugavused kõigest 14,99 € eest kuus.

B Secure signup

B Secure'i teenustasu

B Secure'i teenustasu on 14,99 € kuus, sõltumata aktiivsete laenude arvust või sellest, kas lisateenust kasutatakse või mitte.

  • B Secure'i teenustasu lisandub Sinu laenu kuumaksele. Teenustasu võetakse automaatselt Sinu Bondora kontolt kord kuus laenu maksekuupäeval vastavalt maksegraafikule. Veendu, et Sinu Bondora kontol on piisavalt raha nii laenu kuumakse kui ka B Secure'i arve tasumiseks.
  • Pärast B Secure'i teenuse aktiveerimist tasud esimese arve koos järgmise laenumaksega sõltumata sellest, kas muutsid maksegraafikut või mitte.
  • B Secure kehtib kõigi olemasolevate ja tulevaste laenulepingute puhul ning lõpeb koos viimase laenulepinguga.

B Secure'i teenusega saad:

  • võtta kuni 12 kuud põhiosa maksepuhkust (NB! Maksepuhkuse ajal tuleb siiski tasuda intressimakseid ja teenustasusid),
  • muuta maksegraafiku pikkust 1–120 kuu ulatuses,
  • muuta igakuist maksekuupäeva, valides mis tahes kuupäeva vahemikust 1–27.

PS! Sa ei pea kasutama kõiki võimalusi samal ajal. Kui Sa ühtki valikut ei tee, jäävad kehtima varasemad tingimused. Näiteks juhul, kui Sa uut maksepäeva ei vali, kasutatakse uues maksegraafikus varasemat maksepäeva.

B Secure'i kasutajaks kvalifitseerumine

B Secure'i teenusega saad küsida omale uue maksegraafiku järgmistel tingimustel:

  • Kui Sul on ainult üks laenuleping, pead olema tasunud vähemalt ühe täissummas kuumakse vastavalt kehtivale maksegraafikule.
  • Kui Sul on rohkem kui üks laen, võid kasutada B Secure'i alles pärast seda, kui oled tasunud vähemalt esimese uue laenulepingu kuumakse täissummas.
  • Kui oled hiljuti kasutanud B Secure'i teenust maksegraafiku muutmiseks, saad kasutada teenust uuesti pärast seda, kui oled teinud täissummas vähemalt ühe kuumakse vastavalt uuele maksegraafikule.
  • B Secure'i saab kasutada seni, kuni lepingut ei ole lõpetatud / laenu tagasimaksmisel ei ole tekkinud võlga.

Kui Sul on maksegraafiku muutmise ajal võlgasid (sh tasumata arveid), kantakse need uude maksegraafikusse. Seega võivad uue maksegraafiku kuumaksed olla suuremad, sest neile on liidetud ka Sinu laenuga seotud võlg. Palun arvesta, et tasumata arveid ei lisata maksegraafikusse ja need tuleb tasuda eraldi. 

Kuidas B Secure'i teenust tühistada?

B Secure'i teenuse tühistamiseks võta palun ühendust meie klienditoega, kasutades allolevat tagasisidevormi. B Secure'i viimane arve tuleb tasuda järgmise kuumaksega. B Secure muutub mitteaktiivseks 30 päeva pärast selle tühistamist.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.