Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Mis on B Secure?

B Secure on Bondora laenuvõtjatele mõeldud lisateenus, mis aitab ootamatusteks valmis olla. Kui B Secure on aktiveeritud, saad valida maksekuupäeva, muuta laenuperioodi või võtta isegi põhiosa maksepuhkuse! See maksab kõigest 10 eurot kuus ning ei olene Sinu aktiivsete laenude arvust.

B Secure

B Secure'i teenustasu

B Secure'i teenustasu on 10 eurot kuus ega sõltu aktiivsete laenude arvust ega sellest, kas lisateenust kasutatakse või mitte.

  • B Secure'i teenustasu lisandub Sinu laenu kuumaksele. Teenustasu võetakse automaatselt Sinu Bondora kontolt kord kuus laenu maksekuupäeval vastavalt maksegraafikule. Veendu, et Sinu Bondora kontol on piisavalt raha nii laenu kuumakse kui ka B Secure'i arve tasumiseks.
  • Pärast B Secure'i aktiveerimist tasud esimese arve koos järgmise laenumaksega sõltumata sellest, kas muutsid maksegraafikut või mitte.
  • B Secure kehtib kõigi olemasolevate ja tulevaste laenulepingute puhul ning lõpeb koos viimase laenulepinguga.

B Secure'i teenuse antavad võimalused

  • Võtta põhiosa maksepuhkust (NB! Maksepuhkuse ajal tuleb siiski tasuda intressimakseid ja teenustasude arved.)
  • Muuta laenuperioodi pikkust
  • Muuta igakuist maksepäeva

NB! Sa ei pea kasutama kõiki võimalusi samal ajal. Kui Sa ühtki valikut ei tee, jäävad kehtima varasemad tingimused. Näiteks juhul, kui Sa uut maksepäeva ei vali, kasutatakse uues maksegraafikus varasemat maksepäeva.

B Secure'i kasutajaks kvalifitseerumine

B Secure võimaldab Sul taotleda maksegraafiku muutmist, kui vastad järgmistele tingimustele.

  • Kui Sul on ainult üks laenuleping, pead olema tasunud vähemalt ühe täissummas kuumakse vastavalt kehtivale maksegraafikule.
  • Kui Sul on rohkem kui üks laen, võid kasutada B Secure'i alles pärast seda, kui oled tasunud vähemalt esimese uue laenulepingu kuumakse täissummas.
  • Kui oled hiljuti kasutanud B Secure'i maksegraafiku muutmiseks, saad kasutada teenust uuesti pärast seda, kui oled teinud täissummas vähemalt ühe kuumakse vastavalt uuele maksegraafikule.
  • B Secure'i ei saa kasutada, kui Sul on Bondora ees pikaajaline võlgnevus.

Kui Sul on maksegraafiku muutmise ajal võlgnevusi (sh tasumata arveid), liidetakse need kuumaksetele. Seega võivad uue maksegraafiku kuumaksed olla suuremad, sest neile on liidetud ka Sinu võlgnevus.

B Secure'i tühistamine

Kui Sa oled B Secure’i abil maksegraafikus muudatusi teinud, ei saa Sa enam kuni viimase laenulepingu lõppemiseni teenusest loobuda. Kui soovid tühistada B Secure lisateenuse, palume Sul võtta ühendust meie klienditoega all oleva ankeedi kaudu. B Secure'i viimane arve tuleb tasuda koos järgmise kuumaksega. Pärast B Secure tühistamist muutub see kehtetuks 30 päeva pärast.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.