Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Mis on B Secure+?

B Secure+ on Bondora preemium klienditase. See sisaldab nii kõiki B Secure'i võimalusi kui ka mitmeid teisi lisaväärtusi, nagu näiteks:

  • Rohkem põhiosamakseta tagasimakseid*
  • Automaatsed ennetähtaegsed tagasimaksed
  • Eelisjärjekorras klienditugi
  • Mugavad automaatsed teavitused
  • Võimalus proovida uusi teenuseid enne teisi
  • Võimalus võtta terve kuu maksepuhkust
  • Võimalus osaleda suurepärastes auhinnaloosides

B Secure+ teenustaseme kliendina saad teha muudatusi maksegraafikus, mis teeb Bondora kogemuse veelgi paindlikumaks. Nii on lihtsam maksetega järjel püsida ning stressi on vähem.

*B Secure'i teenustaseme klient saab võtta põhiosamaksetest puhkust kuni 12 kuud. B Secure+ klient aga kuni 5 aastat.

Kellest võib saada B Secure+ preemiumtaseme klient?

B Secure+ on mõeldud klientidele, kellel on Bondoras vähemalt üks aktiivne laen. B Secure+ teenuse kasutamiseks pead nõustuma tingimustega. B Secure+ teenustasemega saad liituda vaid mõne nupuvajutusega, kui logid sisse oma Bondora kontosse.

Kui palju B Secure+ maksab?

24,99 kuus. See sisaldab ka kõiki B Secure'i võimalusi.

Kui oled B Secure+ klient, maksad B Secure+ teenustasu vaid korra kuus, olenemata aktiivsete laenude arvust. Olgu Sul üks või mitu aktiivset laenu, kuus maksad ikka vaid 24,99 €.

Millal pean maksma B Secure+ tasu?

B Secure+ kasutamise eest lisatakse 24,99 € Sinu igakuis(t)ele laenumakse(te)le. Seda maksad ka põhiosamaksepuhkuse ajal. Tasu võetakse Sinu Bondora kontolt automaatselt maha igal kuul aktiivse(te) laenumakse(te)ga samal päeval.

Esimene B Secure+ tasu tuleb maksta koos järgmise laenumaksega olenemata sellest, kas oled midagi muutnud või mitte.

Kontrolli alati, et Sinu Bondora kontol on B Secure+ ning teiste igakuiste maksete ja arvete jaoks piisavalt raha.

Kuidas töötab automaatne ennetähtaegne tagasimakse B Secure+ klienditasemel?

Kui teed suurema ülekande kui kuumakse jaoks vaja, kasutatakse seda automaatselt ennetähtaegse tagasimakse jaoks. Olenevalt summast kasutatakse seda kas osalise või täieliku ennetähtaegse tagasimaksena.

Kui Sul on rohkem kui üks aktiivne laenuleping ja kontol on piisavalt raha ühe laenu täielikuks tasumiseks, makstakse see laen automaatselt ära.

Kui pärast seda jääb veel raha kontole alles, jaotatakse see ühtlaselt teiste Sinu laenu(de) vahel ära.

Loe klienditoe lehelt ka teisi artikleid osaliste või täielike ennetähtaegsete tagasimaksete kohta.

Kuidas saan võtta terve kuu maksepuhkust?

Kui vajad või soovid võtta terve kuu maksepuhkust, kirjuta alloleva tagasisidevormi kaudu meie klienditoele. Klienditugi kontrollib, kas täidad nõutud tingimusi, ja aitab aktiveerida vabastuse laenu tagasimaksetest terveks kuuks.

Palun arvesta, et pead siiski tasuma B Secure+ paketi ja võimalike muude lisateenuste eest.

Kuidas B Secure+ teenust tühistada?

B Secure+ lepingu saad tühistada igal ajal. Selleks võta selle vormi kaudu ühendust meie klienditoega ja tühistame Sinu lepingu esimesel võimalusel. Tähtis! B Secure+ teenuse viimane arve tuleb tasuda järgmise kuumaksega. Kui teenus on tühistatud, saadetakse Sulle selle kohta ka kinnitus. B Secure+ muutub mitteaktiivseks 30 päeva pärast selle tühistamist.

Lisateave: bondora.ee/bsecureplus/


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.