Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Mis on B Secure+?

B Secure+ on Bondora preemium klienditase. See tähendab, et Sul on kõik võimalused, mis B Secure puhulgi ja veel rohkem, nagu näiteks:

  • Rohkem põhiosa maksepuhkust*
  • Automaatsed ennetähtaegsed maksed
  • Eelisjärjekorras klienditugi
  • Mugavad automaatsed teavitused
  • Võimalus proovida uusi teenuseid enne teisi
  • Eripakkumised partneritelt

B Secure+ võimaldab teha muudatusi maksegraafikus, mis teeb Bondora kogemuse veelgi paindlikumaks. Nii on lihtsam maksetega rajal püsida ning stressi on vähem.

*B Secure klient saab võtta põhiosa maksetest puhkust kuni 12 kuud. B Secure+ klient aga kuni 5 aastat.

Kellele on B Secure+ mõeldud?

B Secure+ on mõeldud klientidele, kes on sõlminud Bondoraga vähemalt ühe laenulepingu. B Secure+ lepingu sõlmimiseks pead nõustuma tingimustega.

Kui palju B Secure+ maksab?

24,99 € kuus. See sisaldab ka kõiki B Secure võimalusi.

Kuna oled B Secure+ klient, maksad B Secure+ teenustasu vaid korra kuus, olenemata aktiivsete laenude arvust. Olgu Sul üks või mitu aktiivset laenu, kuus maksad ikka vaid 24,99 €.

Millal pean maksma B Secure+ tasu?

B Secure+ kasutamise eest lisatakse 24,99 € Sinu igakuis(t)ele laenumakse(te)le. Seda maksad ka põhiosa maksepuhkuse ajal. Tasu võetakse Sinu Bondora kontolt automaatselt maha iga kuu laenumakse(te)ga samal päeval.

Esimene B Secure+ tasu tuleb maksta koos järgmise laenumaksega olenemata sellest, kas oled muutnud oma maksegraafikut või mitte.

Veendu alati, et Sinu Bondora kontol on B Secure+ ning teiste lisateenuste igakuiste arvete tasumiseks piisavalt raha.

Kuidas töötavad automaatsed maksed B Secure+ klienditasemel?

Kui lisad kontole rohkem raha, kui kuumakseteks on vaja, kasutatakse ülejäänud summat ennetähtaegse tagasimakse tegemiseks. Olenevalt summast kasutatakse seda kas osalise või täieliku ennetähtaegse tagasimakse jaoks.

Kui Sul on sõlmitud rohkem kui üks laenuleping ja lisad kontole piisavalt raha ühe laenulepingu täielikuks tasumiseks, lõpetame laenulepingu automaatselt.

Kui kontole jääb veel raha, jaotatakse see ühtlaselt Sinu teiste laenulepingute vahel.

Loe klienditoe lehelt ka teisi artikleid osalise või täieliku ennetähtaegse tagastuse kohta.

Kuidas B Secure+ lepingut lõpetada?

Saad B Secure+ lepingu igal ajal tühistada. Selleks võta ühendust meie klienditoega all oleva küsitlusvormi kaudu ja tühistame lepingu esimesel võimalusel. Kui leping on tühistatud, saadame Sulle selle kohta kinnituskirja.

Loe lähemalt: bondora.ee/bsecureplus/


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.