Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Mis on B Secure+?

B Secure+ on Bondora preemium klienditase. See tähendab, et Sul on kõik võimalused, mis B Secure'i puhulgi, ja veel mitmeid lisavõimalusi, nagu näiteks:

  • Rohkem põhiosa makseta tagasimakseid*
  • Automaatsed ennetähtaegsed maksed
  • Eelisjärjekorras klienditugi
  • Mugavad automaatsed teavitused
  • Võimalus proovida uusi teenuseid enne teisi
  • Võimalus võtta terve kuu maksepuhkust
  • Kui tasud maksed õigel ajal, osaled auhindade loosimistel ning võid võita laenuvaba elu JA lisaks 5000 €!

B Secure+ teenustaseme kliendina saad teha muudatusi maksegraafikus, mis teeb Bondora kogemuse veelgi paindlikumaks. Nii on lihtsam maksetega järjel püsida ning stressi on vähem.

*B Secure'i teenustaseme klient saab võtta põhiosa maksetest puhkust kuni 12 kuud. B Secure+ klient aga kuni 5 aastat.

Kellest võib saada B Secure+ preemiumtaseme klient?

B Secure+ on mõeldud klientidele, kellel on Bondoras vähemalt üks aktiivne laen. B Secure+ lepingu sõlmimiseks pead nõustuma tingimustega.

Kui palju B Secure+ maksab?

24,99 kuus. See sisaldab ka kõiki B Secure võimalusi.

Kuna oled B Secure+ klient, maksad B Secure+ teenustasu vaid korra kuus, olenemata aktiivsete laenude arvust. Olgu Sul üks või mitu aktiivset laenu, kuus maksad ikka vaid <0>24,99 €.

Millal pean maksma B Secure+ tasu?

B Secure+ kasutamise eest lisatakse 24,99 € Sinu igakuis(t)ele laenumakse(te)le. Seda maksad ka põhiosamakse puhkuse ajal. Tasu võetakse Sinu Bondora kontolt automaatselt maha iga kuu aktiivse(te) laenumakse(te)ga samal päeval.

Esimene B Secure+ tasu tuleb maksta koos järgmise laenumaksega olenemata sellest, kas oled midagi muutnud või mitte.

Kontrolli alati , kas Sinu Bondora kontol on B Secure+ ning teiste igakuiste maksete ja arvete jaoks piisavalt raha.

Kuidas töötab automaatne ennetähtaegne tagasimakse B Secure+ klienditasemel?

Kui teed suurema ülekande kui kuumakse jaoks vaja, kasutatakse seda automaatselt ennetähtaegse tagasimakse jaoks. Olenevalt summast läheb see kas osalise või täieliku ennetähtaegse tagasimakse tegemiseks.

Kui Sul on rohkem kui üks aktiivne laenuleping ja kontol piisavalt raha ühe laenu täielikuks tasumiseks, makstakse see automaatselt ära.

Kui kontole jääb veel raha, jaotatakse see ühtlaselt teiste Sinu laenu(de) vahel.

Loe klienditoe lehelt ka teisi artikleid osaliste või täielike ennetähtaegsete tagasimaksete kohta.

Milliseid auhindu võin ma laenuvaba elu loosimistel võita?

Kui Sa oled B Secure'i teenustaseme klient ja tasud igakuised maksed õigel ajal, osaled automaatselt meie auhinnaraha loosimistel! Igal nädalal võidab üks õnnelik 500 , mis lisatakse tema Bondora kontole. Igal kuul tasub Bondora sõltumata laenu suurusest ühe võitja laenu täies mahus. Kord kvartalis saab üks õnnelik peavõidu – Bondora maksab tema eest kogu laenu tagasi JA lisaks saab võitja 5000 € auhinnaraha!

Selleks et saada võiduvõimalus, pead vaid olema B Secure+ teenustaseme klient ja tasuma oma igakuised maksed õigel ajal! Loe siit lähemalt.

Kuidas saan võtta terve kuu maksepuhkust?

Kui vajad või soovid võtta terve kuu maksepuhkust, kirjuta alloleva tagasisidevormi kaudu meie klienditeenindusele. Klienditugi kontrollib, kas täidad nõutud tingimusi, ja aitab aktiveerida vabastuse laenu tagasimaksetest terveks kuuks.

Palun arvesta, et pead siiski tasuma B Secure+ ja võimalike muude lisateenuste eest.

Kuidas B Secure+ teenust tühistada?

Saad B Secure+ lepingu igal ajal tühistada. Selleks võta selle vormi kaudu ühendust meie klienditoega ja tühistame lepingu esimesel võimalusel. Kui leping on tühistatud, saadame Sulle selle kohta kinnituskirja.

Lisateave: bondora.ee/bsecureplus/


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.