Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Mis on B On Track?

B On Track on vastus klientide soovile ꟷ see on teenus, mis annab SMS-i või emaili teel teada, kui Sinu makse on Bondora kontole kohale jõudnud. Nüüd ei pea Sa enam muretsema ega pidevalt käima kontrollimas, kas raha on laekunud. Saad lihtsalt oma eluga edasi minna ning oodata B On Track kinnitusmeili ja SMS-i. Maksete üle arvestuse pidamine pole kunagi olnud nii lihtne. Ja see maksab kõigest 2,99 € kuus.

B On Track teenust saavad kasutada kõik, kellel on Bondoras aktiivne laen. See kehtib kõigi olemasolevate ja tulevaste laenulepingutega.

Teenuse kasutama hakkamiseks pead lihtsalt tingimustega nõustuma.

Kui palju B On Track maksab?

B On Track maksab kõigest 2,99 € kuus. Täpse loetelu kõigist teenustasudest leiad hinnakirjast. Kui oled teenuse tellinud, lisatakse esimene kuutasu järgmisele laenu tagasimakse summale.

B On Track teenustasu lisatakse igakuisele laenu tagasimaksele ning see tuleb tasuda ka laenu põhiosa maksepuhkuse ajal. Summa läheb kontolt automaatselt maha vastavalt laenugraafikule ehk samal kuupäeval, kui on aktiivse laenu tagasimakse päev. Seega peab Sinu Bondora kontol enne maksekuupäeva olema piisavalt raha nii laenumakse kui ka B On Track teenuse jaoks.

B On Track teenuse tasu makstakse igakuiselt vaid korra, sõltumata aktiivsete laenude arvust. Ehk olgu Sul üks või kolm aktiivset laenu, maksad B On Track teenuse eest alati kõigest 2,99 € kuus.

Kuidas mulle B On Track teenuse kohta teavitusi saadetakse?

Kui Sa oled B On Track teenuse aktiveerinud, saad SMS-i või emaili iga kord, kui makse jõuab Sinu Bondora kontole.

B On Track teenuse kasutamiseks on vajalikud kehtiv telefoninumber ja meiliaadress. Niimoodi on Sul B On Trackist kõige rohkem kasu.

Kontaktandmeid saad igal ajal muuta iseteeninduses.

Kuidas saan B On Track teenuse peatada?

B On Track leping on tähtajaline ja kehtib kuni viimase aktiivse laenulepingu lõppemiseni või kuni Sa tellimuse tühistad ja selleks lepingu eelnevalt lõpetad. NB! Aktiveerime B On Track teenuse pärast seda, kui oled tingimustega nõustunud ja lepingu sõlminud.

Saad B On Track teenusest igal ajal loobuda. Palun võta B on Track'i teenuse tühistamiseks meie klienditoega ühendust alltoodud tagasisidevormi kaudu.Kui peatad B On Track teenuse enne järgmist maksekuupäeva, ei pea järgmist arvet tasuma.

Kui taganed oma otsusest 14-päevase taganemisperioodi jooksul, on Bondoral õigus nõuda B On Track teenuse osutamise eest tasu ka tellimuse tühistamisele eelnenud perioodi eest.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.