Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Mis on B On Track?

B On Track on vastus klientide soovile ꟷ see on teenus, mis annab SMS-i või emaili teel teada, kui Sinu makse on Bondora kontole kohale jõudnud. Nüüd ei pea Sa enam muretsema ega pidevalt käima kontrollimas, kas raha on laekunud. Saad lihtsalt oma eluga edasi minna ning oodata B On Track kinnitusmeili ja SMS-i. Maksete üle arvestuse pidamine pole kunagi olnud nii lihtne. Ja see maksab kõigest 1,99 € kuus.

B On Track teenust saavad kasutada kõik, kellel on Bondoras aktiivne laen. See kehtib kõigi olemasolevate ja tulevaste laenulepingutega.

Teenuse kasutama hakkamiseks pead lihtsalt tingimustega nõustuma.

Kui palju B On Track maksab?

B On Track maksab kõigest 1,99 € kuus. Täpse loetelu kõigist teenustasudest leiad hinnakirjast. Kui oled teenuse tellinud, lisatakse esimene kuutasu järgmisele laenu tagasimakse summale.

B On Track teenustasu lisatakse igakuisele laenu tagasimaksele ning see tuleb tasuda ka laenu põhiosa maksepuhkuse ajal. Summa läheb kontolt automaatselt maha vastavalt laenugraafikule ehk samal kuupäeval, kui on aktiivse laenu tagasimakse päev. Seega peab Sinu Bondora kontol enne maksekuupäeva olema piisavalt raha nii laenumakse kui ka B On Track teenuse jaoks.

B On Track teenuse tasu makstakse igakuiselt vaid korra, sõltumata aktiivsete laenude arvust. Ehk olgu Sul üks või kolm aktiivset laenu, maksad B On Track teenuse eest alati kõigest 1,99 € kuus.

Kuidas mulle B On Track teenuse kohta teavitusi saadetakse?

Kui Sa oled B On Track teenuse aktiveerinud, saad SMS-i või emaili iga kord, kui makse jõuab Sinu Bondora kontole.

B On Track teenuse kasutamiseks on vajalikud kehtiv telefoninumber ja meiliaadress. Niimoodi on Sul B On Trackist kõige rohkem kasu.

Kontaktandmeid saad igal ajal muuta iseteeninduses.

Kuidas saan B On Track teenuse peatada?

B On Track leping on tähtajaline ja kehtib kuni viimase aktiivse laenulepingu lõppemiseni või kuni Sa tellimuse tühistad ja selleks lepingu eelnevalt lõpetad. NB! Aktiveerime B On Track teenuse pärast seda, kui oled tingimustega nõustunud ja lepingu sõlminud.

Saad B On Track teenusest igal ajal loobuda. Kui soovid seda teha, võta meiega klienditoe lehe kaudu ühendust. Kui peatad B On Track teenuse enne järgmist maksekuupäeva, ei pea järgmist arvet tasuma.

Kui taganed oma otsusest 14-päevase taganemisperioodi jooksul, on Bondoral õigus nõuda B On Track teenuse osutamise eest tasu ka tellimuse tühistamisele eelnenud perioodi eest.


Product logo

Tüüpiline näide
Laen summas 2230 eurot maksab 5 aasta jooksul Sulle 63,88 eurot kuus. Tüüpiline krediidikulukuse määr on 31,74%. Kokku tasud 5 aasta jooksul 3962,53 eurot, millest 1156,73 eurot moodustab 17,85% fikseeritud määraga intress ja 445,8 eurot konto haldustasu. 130 eurot lepingutasu võetakse kohe pärast laenu väljamaksmist. 5 aasta kogukulu on seega 1732,53 eurot. Laenusumma on 2230 eurot. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest. Palun tutvu meie finantsteenuse kasutustingimustega ja pea vajadusel nõu spetsialistiga.

Meie laenutingimused
Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr (APR) alates 31,74% kuni 61,56%. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest.