Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Milline on Bondora strateegia?

Bondora aitab inimestel elada oma unistuste elu ilma rahamuredeta. Selleks loome lihtsasti kasutatavaid tooteid, mida kõik võivad oma raha säästmisel, kasvatamisel ja kulutamisel usaldada.

Tegutseme alates 2008. aastast ja teenindame uhkusega pea miljonit klienti üle maailma. Meie eesmärk on aidata inimestel parandada oma finantsolukorda veebipõhiste personaalsete finantsteenuste abil. Lihtsate ja kättesaadavate teenustega aitame rohkematel inimestel ületada rahalised takistused oma eesmärkide saavutamise teel.

Bondora eesmärk on pakkuda laenuvõtjatele sujuvat ja kiiret kliendikogemust, õiglaseid teenustasusid, läbipaistvat hinnapoliitikat ning personaalset lähenemist. Keskendume keskmise sissetulekuga tarbijatele, kes vajavad keskmise suuruse ja pikkusega laene, mida pangad ega kiirlaenupakkujad ei saa neile pakkuda regulatiivsete, bilansiliste või tehniliste piirangute tõttu.

Geograafilises mõttes on Bondora fookuses Euroopa Majanduspiirkonna riigid, kus riigi väiksuse tõttu puudub konkurentsivõimeline laenuturg (nt Soome ja Eesti) või kus on ebasoodsad makromajanduslikud tingimused (nt Hispaania) ning seega tarbimislaenude ja SKP suhe Euroopa Krediidiuuringute Instituudi (ECRI Statistical Package 2015) andmete kohaselt madalam kui piirkonna ülejäänud riikides.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.