Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Miks peaksin oma laene Bondoraga refinantseerima?

Oleme siin, et aidata Sul iga kuu vähem maksta. Seega, kui me ei saa Sulle väiksemat kuumakset võimaldada, ei teegi me refinantseerimise pakkumist. Nii võid kindel olla, et Bondora pakub Sulle vaid parimat. Kogu taotlusprotsess on veebipõhine ning see on äärmiselt lihtne ega nõua suurt vaeva.

Kui kaua kestab kogu refinantseerimise protsess?

Meie eesmärk on teha kõike kiiresti ja tõhusalt. Pärast kolme kuu kontoväljavõtte esitamist teeme Sulle kohe laenu refinantseerimiseks pakkumise. Kui oled tingimustega tutvunud ja nõustunud ning pakkumise allkirjastanud, maksame kahe kuni viie tööpäeva jooksul Sinu endisele laenuandjale laenu tagasi.

Mis on suurim summa, mida saab refinantseerida?

Suurim summa, mida saame refinantseerida, on 15 000 € kliendi kohta. See hõlmab Sinu olemasolevaid Bondora laene.

Kas ma saan laene refinantseerida rohkem kui üks kord?

Jah, Bondoral ei ole piiranguid seoses sellega, mitu korda võib laene refinantseerida.

Mida tähendab laenu refinantseerimine Bondoraga minu jaoks?

Oleme siin, et aidata Sul iga kuu vähem maksta ja nii oma igakuiste kulutustega paremini toime tulla. Väiksemate kuumaksete võimaldamiseks võidakse Sinu laenu tähtaega pikendada. Uus laenu tähtaeg ja väiksem kuumakse on pakkumises selgelt välja toodud.

Kas refinantseerimise eest võetakse tasu?

Ei, refinantseerimisele ei lisandu mingeid kulusid. Soovime aidata Sul iga kuu vähem maksta, nii et me ei võta selle eest raha. Kohaldame üksnes Bondora tavapäraseid tasusid. Nende kohta loe lähemalt siit.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.