Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas võtta ühendust klienditoega?

Meie klienditoega saad kontakteeruda all oleva kontaktvormi vahendusel.

Kõige tähtsam asi, mida meeles pidada on, et kirjutad e-maili aadressilt mida sa kasutad sisse logimiseks oma Bondora kasutajakontole. Tuvastame Sind e-maili aadressi alusel.

Kui kirjutad meile e-maili aadressilt, mis ei ole seotud Sinu Bondora kasutajakontoga, ei ole meil võimalik Sinule informatsiooni jagada. Kõigepealt peame veenduma, et tegemist on õige isikuga, et kaitsta Sinu isikuandmeid (link). Selleks palume Sul saata oma isikuttõendava dokumendi koopia, isikukoodi või mõne muu vajaliku tõendi, et Sind tuvastada.

Kui sul puudub juurdepääs e-maili aadressile, mida kasutasid kliendikonto registreerimiseks, palun uuenda oma e-maili aadress. Kui Sinu andmed on õiged, ei ole meil vaja küsida lisaküsimusi ja saame vastata Sinu päringule võimalikult kiiresti.

Päringu vormistamine

Palun kirjelda probleemi või küsimust võimalikult selgelt. Nii ei pea me küsima täiendavaid küsimusi ning saame alustada kohe Sinu abistamisega. 

  • Kui saadad meile dokumendi või pildi, palun veendu, et selle kvaliteet on hea ning see sisaldab kõiki vajalikke andmeid
  • Kui tegemist on tehnilise probleemiga, palun edasta ekraanitõmmis ja veateade
  • Kui kirjutad seoses maksega, palun lisa oma päringule maksekviitung PDF- või pildiformaadis

Millal ja kuidas klienditugi vastab

Hetkel teenindame kliente kuues keeles: inglise, hispaania, soome, eesti, vene ja hollandi.

Me vastame päringutele tööpäevadel (esmaspäevast reedeni) lahtiolekuaegadel (10.00-16.00). Anname endast parima, et vastata Sulle tööpäeva jooksul.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.