Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan teha oma kontolt väljamakseid?

Kui Sul pole kehtivaid laenulepinguid või kui tegid makse, mis on suurem kui Sinu laenu kuumakse ja Sa ei soovi seda raha järgmiseks tagasimakseks kasutada, võid selle oma pangakontole välja maksta. Bondora kontolt raha väljavõtmiseks logi sisse ja vali "Soorita makse".

Withdrawal available

Kui sul on kehtivaid laenulepinguid, vajuta lingile "vaba raha väljamakseks" SEPA-makseandmete all.

Enne väljamaksekorralduse tegemist kontrolli, kas Sinu kontol on ikka järgmiseks laenumakseks piisavalt raha.

Töölaua info
  • Saad väljamakse teha ainult samale kontole, mida kasutasid oma pangakonto kinnitamiseks. Kui Sinu pangakonto on muutunud või suletud ja soovid registreerida uue konto klõpsa siin.
  • Saad väljamakse teha ainult enda nimele registreeritud pangakontole Euroopa krediidiasutuse tegevusloaga pangas. Palun kontrolli enne väljamakse tegemist, et Sinu pangakonto andmed on õiged.
  • Kõik väljamaksed tuleb kinnitada PIN-koodiga, mis saadetakse Sinu registreeritud mobiilinumbrile. Kui Sinu telefoninumber on muutunud ja pead registreerima uue numbri, klõpsa siia.

Kui kõik on korras, saad pikemalt mõtlemata teha väljamakse. Raha jõuab reeglina Sinu pangakontole samal päeval, kuid õhtul, nädalavahetusel või riigipühade ajal tehtud maksed jõuavad Sinu pangakontole järgmisel tööpäeval.

⚠️NB! Väljamaksekorraldus tühistatakse automaatselt, kui sellele järgneval nädalal on uue makse tähtaeg.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.