Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan oma Bondora kontole raha kanda?

Saad Bondora kontole raha lisada kahel moel: SEPA- või Trustly-maksena. Mõlemad on lihtsad ja raha laekub Sinu Bondora kontole peaaegu hetkega!

Makseviisid

1. SEPA-maksed internetipanga kaudu

  1. Logi oma Bondora kontole sisse.
  2. Kasuta oma personaalseid makserekvisiite, mis on leitavad iseteeninduse esilehel
  3. Logi sisse oma internetipanka, koosta uus maksekorraldus ning kasuta meie makserekvisiite. Lisa kindlasti makse selgitusse oma viitenumber ja nimi.

Saaja: Bondora AS

IBAN kontonumber: EE937700771004427510

Pank: AS LHV Pank

BIC/SWIFT: LHVBEE22 (XXX)

Viitenumber: kasuta oma viitenumbrit, mille leiad iseteeninduse esilehel

Selgitus: kasuta oma personaalset makse selgitust, mille leiad iseteeninduse esilehel

Aadress: Tartu mnt 2, 10145 Tallinn, EestiSEPA-maksed jõuavad Sinu Bondora kontole reeglina mõne tunni jooksul. Olenevalt pangast võib ülekanne võtta kuni 3 tööpäeva. Riigipühade või nädalavahetuste ajal võib see võtta kauem.

Uuri kindlasti oma pangalt ka, millised on pangaülekandega seotud teenustasud. Juhul, kui Sinu pank küsib teenustasu ka makse saajalt, lisandub see teenustasu Sinu igakuisele maksele.

2. Trustly

Teine variant on Trustly makse. Trustly võtab raha otse Sinu internetipangast, mis tähendab, et Sinu makse kinnitatakse hetkega. See on turvaline, tasuta ning Sa ei pea registreerima Trustly kasutajakontot. Pead selleks vaid oma internetipanka sisse logima.

  1. Makse tegemiseks logi sisse oma Bondora kontole ning vali vaikimisi valitud SEPA-makse asemel Trustly makse
  2. Sisesta summa, mille soovid kontole lisada ning klõpsa „Sissemakse”.
  3. Seejärel vali pank ning logi sisse oma internetipanka. Makse kinnitatakse koheselt ning raha kantakse Sinu Bondora kontole vaid minutitega. Kui Sa oma panka Trustly nimekirjast ei leia, kasuta selle asemel SEPA makset.
Trustly

Oluline! Trustly kaudu makseid tehes, genereeritakse igale maksele eraldi viitenumber. Näed seda viitenumbrit Trustly aknas makse tegemise ajal. 

Trustly makseid on võimalik sooritada ainult reaalajas Bondora iseteeninduse kaudu.  Kui soovid teha ülekande otse oma internetipangast, palun kasuta selleks SEPA makserekvisiite.


Product logo

Tüüpiline näide
Laen summas 2230 eurot maksab 5 aasta jooksul Sulle 63,88 eurot kuus. Tüüpiline krediidikulukuse määr on 31,74%. Kokku tasud 5 aasta jooksul 3962,53 eurot, millest 1156,73 eurot moodustab 17,85% fikseeritud määraga intress ja 445,8 eurot konto haldustasu. 130 eurot lepingutasu võetakse kohe pärast laenu väljamaksmist. 5 aasta kogukulu on seega 1732,53 eurot. Laenusumma on 2230 eurot. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest. Palun tutvu meie finantsteenuse kasutustingimustega ja pea vajadusel nõu spetsialistiga.

Meie laenutingimused
Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr (APR) alates 31,74% kuni 61,56%. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest.