Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan oma kasutajakonto sulgeda?

Konto sulgemiseks on kaks võimalust.

Võime Sinu Bondora konto ise kinni panna, kuid sellisel juhul sulgeme selle lõplikult. Me ei saa Sinu kontot uuesti avada ja Sul ei ole edaspidi võimalik Bondorast laenu taotleda. 

Kui on tõenäoline, et soovid siiski tulevikus oma konto laenu taotlemiseks uuesti avada, soovitame Sul konto hetkel iseteeninduse kaudu sulgeda.

Selleks täida järgnevad viis sammu.

  1. Logi sisse oma Bondora kontosse.
  2. Klõpsa üleval paremal nurgas oma nimel ja vali rippmenüüst „Minu konto“.
  3. Klõpsa lehe allosas nuppu „Sulge konto“.
  4. Oma kasutajakonto sulgemise soovi pead kinnitama PIN-koodiga. Vali, kas soovid saada PIN-koodi telefoni või e-posti teel ning klõpsa nuppu „Taotle PIN-koodi“.
  5. Sisesta PIN-kood ja klõpsa valikut „Sulge konto jäädavalt“.

Sellisel juhul avatakse Sinu konto automaatselt järgmisel korral uuesti, kui alustad meilt laenu taotlemist.

close account

Meil on kahju, et kaalud Bondora konto sulgemist. Kui oled kindel, et soovid oma kontost loobuda, siis oleksime tänulikud, kui selgitaksid oma otsuse tagamaid – ehk oleksime saanud midagi paremini teha, et oleksid Bondora kasutamist jätkanud?

Oleme tagasiside eest tänulikud. Tagasisidet saad anda alloleva vormi kaudu.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.