Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan oma Bondora kasutajakonto sulgeda?

Kurb kuulda, et mõtled kasutajakonto sulgemise peale. Oleksime äärmiselt tänulikud, kui saaksid selgitada, miks seda teha soovid. Kui mõni Sinu küsimus või probleem on jäänud lahenduseta, võid alati pöörduda meie klienditoe poole. Nad on Sulle hea meelega igati abiks. Kui oled oma soovis kindel, täida vorm käesoleva lehe lõpus.

Juhime tähelepanu sellele, et pärast kasutajakonto sulgemist pole võimalik seda uuesti avada. Seega, kui Sa oled juba Bondora kasutajakontol isikutuvastuse läbinud, pole Sul pärast konto sulgemist enam võimalik tulevikus Bondorast laenu taotleda.


slo

Kui oled kasutajakonto sulgemise soovis kindel, tegutse järgmiselt:

  1. Logi Bondora kontole sisse.
  2. Klõpsa üleval paremal nurgas oma nimel ja vali rippmenüüst Minu konto.
  3. Klõpsa lehe allosas Sulge konto.
  4. Pead oma kasutajakonto sulgemise soovi kinnitama PIN-koodiga. Vali, kas soovid saada PIN-koodi telefoni või e-posti teel ning klõpsa nuppu Taotle PIN-koodi.
  5. Sisesta oma PIN ja vali Sule konto püsivalt.
wProduct logo

Tüüpiline näide
Laen summas 2230 eurot maksab 5 aasta jooksul Sulle 63,88 eurot kuus. Tüüpiline krediidikulukuse määr on 31,74%. Kokku tasud 5 aasta jooksul 3962,53 eurot, millest 1156,73 eurot moodustab 17,85% fikseeritud määraga intress ja 445,8 eurot konto haldustasu. 130 eurot lepingutasu võetakse kohe pärast laenu väljamaksmist. 5 aasta kogukulu on seega 1732,53 eurot. Laenusumma on 2230 eurot. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest. Palun tutvu meie finantsteenuse kasutustingimustega ja pea vajadusel nõu spetsialistiga.

Meie laenutingimused
Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr (APR) alates 31,74% kuni 61,56%. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest.