Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan maksegraafikut muuta?

Kui soovid taotleda uut maksegraafikut, saad seda teha B Secure'iga

B Secure'i aktiveerimiseks logi oma Bondora kontole sisse ja vali Laenud - Maksegraafiku muutmine. Kui oled kasutustingimused hoolikalt läbi lugenud, allkirjasta leping valides „Soovin B Secure'i”.

B Secure signup

Seejärel kuvatakse teade õnnestumise kohta ning ekraanile ilmub nupp, mis võimaldab Sul maksegraafikut muuta. Klõpsa sellel nupul ja muuda graafik endale sobivaks.

Change schedule

Uue maksegraafiku kinnitamine

Kui oled teinud kõik soovitud muudatused, tegutse järgmiselt.

  • Klõpsa nuppu Näita uut graafikut ja tutvu hoolikalt uue maksegraafikuga. Selleks, et näha detailsemat ülevaadet oma uuest maksegraafikust enne selle kinnitamist, vali "Allkirjasta" ning klõpsa seejärel lingile "Maksegraafik", et laadida alla oma uus maksegraafik PDF-failina.
  • Kui kõik tingimused sobivad, klõpsa "Allkirjasta" ning järgi juhiseid ekraanil.

B Secure'i kasutajaks kvalifitseerumine

B Secure võimaldab Sul taotleda maksegraafiku muutmist, kui vastad järgmistele tingimustele:

  • Kui Sul on ainult üks laenuleping, pead olema tasunud vähemalt ühe täissummas kuumakse vastavalt kehtivale maksegraafikule.
  • Kui oled hiljuti allkirjastanud uue laenulepingu, võid kasutada B Secure'i alles pärast seda, kui oled tasunud esimese uue laenulepingu järgse kuumakse täissummas.
  • Kui oled hiljuti kasutanud B Secure'i maksegraafiku muutmiseks, saad teenust uuesti kasutada pärast seda, kui oled teinud täissummas vähemalt ühe kuumakse vastavalt uuele maksegraafikule.
  • B Secure'i ei saa kasutada, kui pikaaegsest võlgnevusest tulenevalt Bondoral on õigus alustada võla sissenõudmist kohtu kaudu. Lisateavet vt siit.

Kui Sul on maksegraafiku muutmise ajal võlgnevusi (sh tasumata arveid), liidetakse need kuumaksetele. Seega võivad uue maksegraafiku kuumaksed olla suuremad, sest neile on liidetud ka Sinu võlgnevus.

Kui soovid B Secure'i või selle tühistamise kohta lähemalt lugeda, klõpsa siia.


Product logo

Tüüpiline näide
Laen summas 2230 eurot maksab 5 aasta jooksul Sulle 63,88 eurot kuus. Tüüpiline krediidikulukuse määr on 31,74%. Kokku tasud 5 aasta jooksul 3962,53 eurot, millest 1156,73 eurot moodustab 17,85% fikseeritud määraga intress ja 445,8 eurot konto haldustasu. 130 eurot lepingutasu võetakse kohe pärast laenu väljamaksmist. 5 aasta kogukulu on seega 1732,53 eurot. Laenusumma on 2230 eurot. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest. Palun tutvu meie finantsteenuse kasutustingimustega ja pea vajadusel nõu spetsialistiga.

Meie laenutingimused
Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr (APR) alates 31,74% kuni 61,56%. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest.