Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan ennetähtaegselt tagastada terve laenu?

Saad oma laenu igal ajal ilma lisatasudeta täielikult või osaliselt tagasi maksta.

Kui otsustad laenu ennetähtaegselt tagastada, pead tasuma põhiosa jäägi, tagasimaksmise kuupäevaks kogunenud intressi, laenuhalduskulud ning võimalikud tasumata maksed. 


 Täieliku ennetähtaegse tagastamise juhised:

 1. Logi Bondora kontole sisse ja keri alla jaotise Laenud juurde.
 2. Vali Ennetähtaegne tagastamine.
 3. Ekraanile ilmub lühike küsimustik. Vali sobivaim vastus ja klõpsa Jätka.
 4. Sõltuvalt valitud vastusest kuvatakse Sulle asjakohane teade. Kui oled selle läbi lugenud, saad soovi korral jätkata ennetähtaegse tagastamisega.
 5. Siin näed täpset summat, mille pead ennetähtaegseks tagastamiseks tasuma. (Intressi arvutamise tõttu muutub see iga päev.)
 6. Kontrolli, kas Sinu Bondora kontol on lepingu(te) lõpetamiseks piisavalt raha. Kui ei, tee sissemakse.
 7. Kui oled kogusumma sisestanud, pead allkirjastama lepingu lõpetamise 5-kohalise PIN-koodiga, mis saadetakse Sinu registreeritud mobiilinumbrile.
 8. NB! Laenuleping tühistatakse alles pärast seda, kui oled tühistamissoovi PIN-koodiga kinnitanud. Saad toimingu õnnestumise kohta teate.

Vaid ÜHE laenulepingu ennetähtaegse tagastamise juhised:

 1. Logi Bondora kontole sisse ja keri alla jaotise Laenud juurde.
 2. Vali Ennetähtaegne tagastamine.
 3. Ekraanile ilmub lühike küsimustik. Vali sobivaim vastus ja klõpsa Jätka.
 4. Sõltuvalt valitud vastusest kuvatakse Sulle asjakohane hüpikteade. Kui oled selle läbi lugenud, saad soovi korral jätkata ennetähtaegse tagastamisega.
 5. Erinevate laenulepingute ennetähtaegsele tagastamisele kuuluvaid summasid näed, kui valid Osaline ennetähtaegne tagastamine.
 6. Siin kohal näed, kui palju pead iga laenu ennetähtaegseks tagastamiseks tasuma. (Intressi arvutamise tõttu muutuvad summad iga päev.)
 7. Kontrolli, kas Sinu Bondora kontol on laenu(de) tagastamiseks ja lepingu(te) lõpetamiseks piisavalt raha. Kui ei, tee kontole sissemakse.
 8. Kui oled kogusumma sisestanud, pead allkirjastama lepingu lõpetamise 5-kohalise PIN-koodiga, mis saadetakse Sinu registreeritud mobiilinumbrile.
 9. NB! Laenuleping lõpeb alles pärast allkirjastamist. Saad toimingu õnnestumise kohta teate.

NB! Kui Sinu telefoninumber on muutunud, saad selle ka oma Bondora kontol muuta. Telefoninumbri muutmise kohta loe lähemalt siit.

Klõpsa siin, kui soovid lugeda, kuidas toimub laenu osaline ennetähtaegne tagastamine.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.