Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan ennetähtaegselt tagastada osa laenust?

Saad laenu igal ajal ilma lisatasudeta täielikult või osaliselt tagasi maksta.

Ennetähtaegselt saab tagastada vabalt valitud summa laenust. Kui Sul on mitu aktiivset laenulepingut, kasutatakse ennetähtaegset makset proportsionaalselt kõigil laenudel vastavalt laenujäägile.

Laenu osaliseks ennetähtaegseks tasumiseks tegutse järgmiselt:

  1. Kanna Bondora kontole summa, mille soovid ennetähtaegselt tagastada.
  2. Logi Bondora kontole sisse ja keri alla jaotise Laenud juurde.
  3. Vali Ennetähtaegne tagastamine.
  4. Ekraanile ilmub lühike küsimustik. Vali sobivaim vastus ja klõpsa Jätka.
  5. Sõltuvalt valitud vastusest kuvatakse Sulle asjakohane teade. Kui oled selle läbi lugenud, saad soovi korral jätkata ennetähtaegse tagastamisega.
  6. Nüüd saad sisestada tagastatava summa ja tutvuda uue maksegraafikuga.
  7. Kui Sul on mitu laenu ja soovid igast laenust tagastada erineva summa, vali Osaline ennetähtaegne tagastamine ja sisesta soovitud summa iga laenu kohta. Tutvu ka uue maksegraafikuga.
  8. Uue maksegraafikuga nõustumiseks ja osalise ennetähtaegse tagastamise kinnitamiseks klõpsa Allkirjasta. Osaline ennetähtaegne tagastamine tuleb allkirjastada 5-kohalise PIN-koodiga, mis saadetakse Sinu registreeritud telefoninumbrile. 
  9. Seejärel kuvatakse teade toimingu õnnestumise kohta.

NB! Kui Sinu telefoninumber on muutunud, pead selle muutma ka oma Bondora kontol. Telefoninumbri muutmise kohta loe lähemalt siit.

Laenu täielikuks ennetähtaegseks tagastamiseks klõpsa siia.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.