Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Kuidas saan oma kontaktandmeid muuta?

Oma andmete, nagu kontaktinfo, pangakonto, salasõna, keele, jne muutmiseks, tee nii:

  1. Logi Bondora kontole sisse, klõpsa oma nimel lehe üleval paremas nurgas ja vali Minu konto
  2. Seal saad muuta oma nime, telefoninumbrit, pangakonto andmeid, e-posti aadressi ja sisselogimist sotsiaalmeedia kaudu.
  3. Salvesta muudatused. Mõne minuti möödudes saad muutuste salvestamise kohta kinnituskirja.

Kui telefoninumbri või muu info muutmine ei õnnestu, võta alloleva vormi kaudu ühendust meie klienditoega. Lisa kindlasti mobiiliarve, kus on näha Sinu nimi ja telefoninumber.  *Arve ei tohiks olla vanem kui kolm kuud.

Aadressi muutmiseks võta palun alloleva vormi kaudu ühendust meie klienditoega. (Milline aadressiinfo meil Sinu kohta olemas on, saad kontrollida laenulepingult). Palun lisa mõni oma uuele aadressile saadetud arve, kus on näha Sinu nimi ja aadress. Kui Sul ühtegi arvet saata ei ole, võid meile edastada näiteks üürilepingu või kinnisvara ostu tõendava dokumendi.


Product logo

Tüüpiline näide
Laen summas 2230 eurot maksab 5 aasta jooksul Sulle 63,88 eurot kuus. Tüüpiline krediidikulukuse määr on 31,74%. Kokku tasud 5 aasta jooksul 3962,53 eurot, millest 1156,73 eurot moodustab 17,85% fikseeritud määraga intress ja 445,8 eurot konto haldustasu. 130 eurot lepingutasu võetakse kohe pärast laenu väljamaksmist. 5 aasta kogukulu on seega 1732,53 eurot. Laenusumma on 2230 eurot. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest. Palun tutvu meie finantsteenuse kasutustingimustega ja pea vajadusel nõu spetsialistiga.

Meie laenutingimused
Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr (APR) alates 31,74% kuni 61,56%. Sulle pakutav intressimäär oleneb vaid Sinu andmetega seotud asjaoludest.