Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi, mida soovid. Leia vastused hetkega.

Sul on võimalik igal ajal laenusumma täielikult või osaliselt tagastada. Kui otsustad laenu ennetähtaegselt tagasi maksta, pead selleks tasuma põhiosa jäägi, tagasimaksmise kuupäevani kogunenud intressi ning võimalikud maksmata arved. Ennetähtaegse tagastamisega lisatasu ei kaasne.

Täielikuks ennetähtaegseks tagastamiseks toimi järgnevalt:

  1. Täpse tagastamisele kuuluva summa nägemiseks vali „Laenud”, klõpsa nupul „Rohkem infot” ja vali „Tagasta laen ennetähtaegselt”. Tuletame meelde, et summa muutub intressiarvestuse tõttu iga päev
  2. Veendu, et Sinu Bondora kontol on lepingu lõpetamiseks piisavalt raha.
  3. Kui vajalik summa on sinu Bondora kontol olemas, vali uuesti „Laenud”, klõpsa „Rohkem infot” ja vajuta nupul „Tagasta laen ennetähtaegselt". Seejärel tuleb Sul lepingu lõpetamine allkirjastada PIN-koodiga, mis saadetakse Sinu registreeritud telefoninumbrile. Laenuleping ei lõppe enne seda toimingut.

Osaliseks ennetähtaegseks tagastamiseks toimi järgnevalt:

  1. Kanna summa, mida soovid tagastada, oma Bondora kontole.
  2. Kui summa on kontol olemas, vali „Laenud“, seejärel klõpsa nupul „Rohkem infot“, vali „Osa laenusummast“ ning sisesta summa, mida soovid tagastada.
  3. Soovi korral saad valida uue laenuperioodi. Jättes selle valiku täitmata, kasutatakse uue graafiku koostamisel eelmist laenuperioodi. Uue maksegraafikuga tutvumiseks klõpsa nupul „Näita uut graafikut“.
  4. Uue graafikuga nõustumiseks ja osalise ennetähtaegse tagastamise kinnitamiseks klõpsa „Allkirjasta“. Osaline ennetähtaegne tagastamine tuleb allkirjastada PIN-koodiga, mis saadetakse Sinu registreeritud telefoninumbrile. Muudatused ei jõustu enne seda toimingut.

Tuletame meelde, et kui Sinu telefoninumber on muutunud, saad selle ära vahetada oma Bondora kontol. Telefoninumbri muutmise kohta loe lähemalt siit.