Product logo

Kuidas saame aidata?

Küsi julgelt! Leia vastused hetkega.

Bondora kontserni finantstulemused

Teatame uhkusega, et möödunud aasta oli Bondora jaoks viies järjestikune kasumiaasta. Meile esitati üle ühe miljoni laenutaotluse ning alates 2008. aastast on meilt oma unistuste täitmiseks laenatud rohkem kui 616 miljonit eurot. Seda saad teha ka sina!

2021. aasta finantstulemused

Väljastatud laenude hulk püsis Eestis 2021. aasta jooksul stabiilne. Laenude väljastamine Soomes tõusis hüppeliselt ja ulatus 54,9 mln euroni, mis moodustab 21% kõigist laenudest, mille Bondora on Soomes üldse kunagi väljastanud. 2021. aasta septembris alustasime taas tegevust Hispaanias. Sellest hetkest on sealsel turul uute laenude arv püsivalt ja stabiilselt kasvanud ning kasv jätkub iga kuu. Alates Hispaania turu taasavamisest septembris on sealne kasvumäär olnud kolme riigi kõrgeim.

Seetõttu oleme kasvava kliendibaasi mahutamiseks ja investeerimise kättesaadavaks tegemiseks kõigile portfelli laiendanud.

Lõpetasime 2021. aasta kõrgeima aastase taastumismääraga Bondora ajaloos: taastasime 12,3 miljoni euro väärtuses makseid. Ka praegune aasta on alanud võimsa stardipauguga ning juba oleme taastanud erakordselt palju võlas makseid.

Neljandat aastat järjest tagasime Go & Grow' aastase tootlusmäära 6,75%. Kasutuslihtsuse ja madala riskitasemega Go & Grow on endiselt meie kõige populaarsem toode!

Tulevik

Tähtsal kohal on tootevaliku laiendamine. Möödunud aastal hakkasime lisateenusena pakkuma laenuvõtjatele B Secure+ teenustaset. Teenusele saime head vastukaja ning lisamüügimäär oli 45%. Uus ja parem Go & Grow' äpp läks laivi detsembris ning selle on alla laadinud rohkem kui pooled investoritest. 2022. aasta mais sai kõigile investoritele avalikuks ka uus toode Go & Grow' Unlimited. Ent see pole veel kõik. Järgnevad kvartalid toovad taas uudiseid toodete ja teenuste kohta. Püsi lainel!

Olemasolevate turgude edu on innustanud meid laienema ka mujale Euroopa Liidu riikidesse – selle kohta uudiseid peagi.

Kõik see oleks ilma Bondora superkangelaste pühendumiseta võimatu. Meie meeskonnas on nüüd üle 130 töötaja ehk peaaegu kaks korda rohkem kui 2020. aastal ning töötajate arv kasvab edasi. Kui soovid meiega ühineda, tutvu vabade töökohtadega siin.

Keskendusime 2020. aastal jätkusuutlikkusele. Mitte üksnes oma finantsnäitajate, vaid ka klientide huvides, kes kasutavad Bondorat iga päev. Nüüd kui olukord on stabiilsem, ootame põnevusega, et saaksime kasvada hoogsamalt, tuua turule uusi teenuseid ja laiendada olemasolevaid üle Euroopa.

Lisainfo saamiseks laadi tasuta alla meie aastaaruanne.


Product logo

Tüüpiline näide
2 020 € laenamisel 5 aastaks on kuumakse 53,21 €. Krediidikulukuse määr on 25,14%. 5 aasta jooksul maksad kokku 3 312,59 €, mis hõlmab 768,79 € intressi fikseeritud intressimääraga 13,5%, ning 403,8 € haldustasu. 120 € suurune lepingutasu tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb 5 aasta jooksul maksma 1 292,59 €. Laenusumma 2 020 €. Pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Loe meie finantsteenuse tingimusi ja küsi vajadusel nõu asjatundjalt.

Meie laenutingimused
Laenusumma 100 kuni 10000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Krediidikulukuse määr 25,14% kuni 50,84%. Pakutav intressimäär oleneb individuaalsest olukorrast.